wtorek, 5 września 2017

Po wakacjach.....wrażenia...

Wakacje i po wakacjach...

Udało się zrealizować nasze plany...oczywiście nie wszystkie...bo to byłoby za piękne;) ale nie narzekamy..wręcz przeciwnie:)

Cały lipiec bliźniaczki jeździły na hipoterapię....do Szkolnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego w Kęble do Pani Edytki:)
A sierpień odpoczywaliśmy w naszych polskich ukochanych Tatrach - Zakopane w dniach 4-13 sierpień 2017r. Pobyt zdrowotny bliźniaczek można by rzec udany...chociaż trudności są na każdym kroku...najpierw Nikola nie chciała wejść do kwatery którą wynajmowaliśmy....po godzinie jak już weszła to siedziała w wózku...spanie???..tak po melatoninie...kąpanie???? Nikola weszła tylko pierwszego dnia po przyjeździe...a potem? absolutnie nie było mowy!!! Mycie na łóżku...miska gąbka i dawaj...ale przeżyliśmy...jedzenie??? zawsze w plastikowym pudełku ze sobą bo niewiadomo kiedy Nikolcia zechce jeść bo nie chciała jeść wtedy gdy wszyscy....
a Madzia trochę lepiej..przynajmniej się kąpała..spała też po melatoninie...ale każdy hałas już lęk...Boże jak to było trudno....dobrze że bliźniaczki lubią jeździć wózkami to udały się spacery! Byliśmy w Dolinie Chochołowskiej....na Morskim Oku - oczywiście piechotą z wózkami...bliźniaczki były bardzo dzielne i chociaż to się udało;)
Spacery kilkukilometrowe to była codzienność:)))) ale warto było :))))Końcówka wakacji? W domu....na huśtawkach, placu zabaw i lodach....:)))
Brak komentarzy: